תחומי המודעות העצמית

כל המרצים שלנו מחוסנים

צָמַחְנוּ,

 

כל ההרצאות זמינות בכל הארץ באותם תנאים בדיוק!


לאהוב את השינוי - הגיגי קורונה

לאהוב את השינוי - הגיגי קורונה

רוב האנשים לא אוהבים שינויים, בטח לא כאלה שנכפים עליהם. וירוס הקורונה גרם לכולנו לשינויים בחיים. חלק מרצון, אנשים החלו לעסוק יותר בספורט, וחלק שינויים שנכפו עלינו בהרגלי צריכה, הרגלי עבודה, התנהגות ועוד. הרצאה מהנה ומרתקת מעולם הפסיכולוגיה החיובית ועוד, המקנה כלים לאהוב את השינויים שאנו פוגשים וללמוד, לכל הפחות, לחיות אתם בשלום ולתפקד בהם בצורה מיטבית.
היבט נוסף בהרצאה הוא הצורך וההבנה של השינויים שאנו רוצים בחיים וכיצד לבצע אותם בהצלחה.
להצליח ולהודות לקשיים.

להצליח ולהודות לקשיים.

קשיים נותנים לנו את ההזדמנויות הגדולות להצלחה. כל אתגר שצלחנו מלמד אותנו משהו, כל מאבק שנאלצנו לחוות, מעשיר אותנו בעוד כלים לחיים.
סיפור חיים מרתק של התפתחות מתוך אתגרים, מלמד אותנו כיצד גם אנחנו צריכים לאהוב את הקשיים ואת האתגרים שבחיינו, להעריך אותם ולהודות להם על ההזדמנות ללמוד ולצמוח. כנסו לדף וצפו בסרטון מבוא להרצאה.
להיות סבא וסבתא בעידן הפוסט מודרני (ההרצאה להורים ולהוריהם)

להיות סבא וסבתא בעידן הפוסט מודרני (ההרצאה להורים ולהוריהם)

לפני שנים רבות, בקצה היער, גרה אישה זקנה וחביבה, שערה היה לבן והיא שכבה במיטה וחיכתה לנכדתה שתגיע עם סל המצרכים. זו סבתא של כיפה אדומה. חלפו שנים ומאז, סבתא כבר מזמן יצאה מהמיטה ואפשר למצוא אותה מטיילת בעולם ועושה חיים. גם כיפה אדומה כבר לא כל כך מגיעה, היא עסוקה עם חברים במשחקי רשת.
השינוי בתוחלת החיים, באיכות החיים ובסגנון הביאו עמם שינוי בתפקיד הסבאי והסבתאי. בואו ונשמע סיפורים על התפקיד הכי משתנה בכל משפחה ומה עושים אתו כיום.
סדנת צלילים להפחתת מתח ושיפור תקשורת

סדנת צלילים להפחתת מתח ושיפור תקשורת

אני מזמין אתכם לחוויה ייחודית של צלילים באמצעות קערות טיבטיות. הקערות הטיבטיות הינן כלי נגינה עתיק יומין המגיע אלנו מהרי ההימליה וטיבט. החוויה הקבוצתית בסדנת האזנה לצלילים עמוקים אלו מפתחת יכולת הקשבה פנימית וחיצונית, ולסובבים אותנו. הסדנה מלמדת את המשתתפים למצוא את המקום הרגוע שלהם באמצעות צלילים וע"י כך עוזרת להם לשפר את התקשורת שלהם עם הסובבים אותם.
שינה וחלומות צלולים

שינה וחלומות צלולים

מה מתרחש במוחנו כאשר אנחנו ישנים? מה מקורם של החלומות שלנו וכיצד אנחנו יכולים לשלוט בהם ולכוון את תוכנם תוך כדי שינה. הרצאה על שינה שתעורר אתכם למחשבות על מה באמת קורה כשאתם ישנים.
המרצה, בעל שני תארים במנהל עסקים ומאסטר NLP
מחשיבה חיובית להעצמה אישית, מרצים באילת

מחשיבה חיובית להעצמה אישית, מרצים באילת

ההעצמה האישית היא היישום של החשיבה החיובית. הרצאה חווייתית שמאפשרת לכל אחד לבצע את ההתמרה מתיאוריה למעשה. עד לפני מספר שנים עסק עולם הרוח כולו בנושא החשיבה החיובית. בשנים האחרונות העולם הפך ליותר פרקטי וחוקרים חיפשו את הצד המעשי של החשיבה החיובית. וכך נולדה ההעצמה האישית שמשמעותה הוא לאתר את העוצמות הטמונות בכל אדם ולטפח אותן. הרצאה מרתקת בנושא המעבר מחשיבה חיובית להעצמה אישית תלמד את המשתתפים שלושה שלבים חשובים: לאבחן היכן אני נמצא, לקבוע לאן אני רוצה להגיע, לסרטט מפה שתוביל אותי לשם. במפגש יוכלו כל המשתתפים להבין את היכולות האמתיים הטמונים בהם וכיצד להפעיל אותם לטובת עוצמה והתחזקות עצמית.

קודם כל תרגעו.... סדנא להפגת לחצים

במצבי לחץ שונים אנחנו פועלים באופן רגשי. "אנו מפעילים את המוח האחורי שלנו", אנו מתנהגים כמו חיות בג'ונגל מודרני. משברים מוגדרים על ידינו בצורות הנוחות לנו ואנו צוברים טראומות ומושפעים מהם לאורך זמן. מה שקורה לנו בחיים נובע מאותם משברים וטראומות שאנחנו צוברים באותו "מוח אחורי". המוח האחורי, הוא אשר מוביל אותנו וגורם לנו להתנהגויות שונות.
בלי לחץ היא סדנא שעובדת ואשר מאפשרת לנו שליטה וניהול חיים שקט יותר. השיטה מאפשרת לנו לנהל מצבים ולמנוע מצב בו האירועים מנהלים אותנו.
בלי לחץ היא סדנא מרגיעה את האני הפנימי ואת הסביבה ומומלצת לאנשים המצויים בסביבה עם לחצים מתמשכים ולכל אדם החי בעולם המודרני.
ללכת עד הסוף - סדנה/הרצאה בנחיית שחקן תיאטרון

ללכת עד הסוף - סדנה/הרצאה בנחיית שחקן תיאטרון

שחקנים אמורים ללכת עם הדמות שלהם עד הסוף אך האם אפשר ללכת עד הסוף אם לא יודעים היכן ההתחלה?
שאלה זו עומדת במהות החיים של כל אחד ואחת מאתנו, זו בדיוק הדילמה שעוצרת או מונעת מאתנו לנוע קדימה. חסמים מהעבר שמשפיעים על ההווה ועל העתיד.
אני מזמין אתכם להרצאה שונה, מפגש שבו, באמצעות שחקן תיאטרון והפעלות קהל, נחקור את האזור הלא נוח, ניצור מפגש מחודש עם עצמנו ובין מה מניע אותנו ומה מונע מאתנו להגיע למקומות שבהם אנו רוצים להיות.
תיאטרון פלייבק באילת - הרצאה מסוג אחר

תיאטרון פלייבק באילת - הרצאה מסוג אחר

תיאטרון פלייבק הוא תיאטרון אימפרוביזציות (אלתורים), בו שחקנים, על הבמה, ממחיזים סיפורים שהקהל מספר להם.
ערב פלייבק הוא ערב מהנה שמתאים לקבוצות שבהן האנשים מכירים האחד את השני אך זו לא חובה. שחקני הפלייבק "מחזירים" לקהל את הסיפורים ששמעו, מכניסים היבטים חדשים שעל חלקם לא חשבתם והכל בהומור. הקהל שותף, מרגיש על הבמה וצוחק בלי הפסק.

שמך הולך לפניך - נתיב הקרירה שלך

רוצים לדעת כיצד להשיג יותר בחיים? בואו לשמוע הרצאה מרתקת ומאירת עיניים בנושא עבודה כדרך הצלחה בחיים כיצד לשנות דפוסי חשיבה, ובכך לשפר את התקשורת שלנו ולמגר מטענים רגשיים המעכבים את חיי היום יום.נדון כיצד לשמר את השפע הקיים ואת מקורות האנרגיה הטמונים בנו וליצור הזדמנויות חדשות גם בתקופות של אי וודאות.כיצד ליצור את הסביבה ההתפתחותית הטובה ביותר עבורנו.

אסרטיביות - כל אחד צריך

סדנה שנוגעת בכל אחד ואחד מאיתנו גם אם הוא מסתיר את זאת.
היות ומגיל צעיר מחנכים אותנו לדאוג לאנשים אחרים ולהתחשב בצורכיהם , לעיתים קרובות איננו מחוברים לרגשותינו שלנו .גם אם אנחנו יודעים מהם רגשותינו , אנו עלולים לחוש שאין לנו זכות לנסות לפעול על פיהם , במיוחד אם הם עומדים בסתירה לצורכיהם של האחרים . עלינו ללמוד לכבד את השקפותינו ואת החלטותינו ולא להניח לאחרים לכפות עלינו את רצונם .
לעיתים קרובות חל בלבול בין אסרטיביות לבין אנוכיות ותוקפנות וקורה שהאסרטיביות נתפשת כהעדפת צרכינו על אלה של האחרים וקידומם ללא התחשבות בזולתנו. זו אינה אסרטיביות .
אסרטיביות היא : היכולת לבטא את זכויותיך צרכיך רצונותיך דעותיך תחושותיך ואמונותיך בדרכים הוגנות והולמות , שביל שבו אתה בשליטה ולא האנשים סביבך דרך כנות וכבוד הדדי וללא פגיעה בזולת .

מודעות עצמית

אלו תכונות יש בנו, אלו מהן אנחנו אוהבים ואלו פחות.בואו נכיר את עצמינו ונלמד שיטות להכיר את הפנימיות שלנו.

רכילות ומבוכות חברתיות

"לך תוכיח שאין לך אחות..." , סדנא חווייתית הגורמת לכולנו להסיר ולהכיר במסכות שאנו חובשים.

שקרים וקשרים בחיינו

האם כולם משקרים? האם יש דפוס שקר שונה לאנשים שונים? מי משקר,מה הרווח ,איך מתמודדים עם שקרים.

מכעס ועד צחוק

הכעס הוא רגש לגיטימי הנחווה מידי יום בסיטואציות שונות. רבים מאתנו חשים אי נוחות עם הכעס , בעיקר כשכעס זה מופנה ופוגע דווקא באלה, היקרים לנו מכל.

ניהול רגשות - כלי תקשורתי

כמה פעמים אמרתם למישהו משהו והצטערתם לאחר מכן (גם אם צדקתם)? סנדנא המסייעת לנו להתנצל פחות בחיים.

חשיבה חיובית

רק אם תאמינו במשהו תחתרו אליו. סדנא פעילה המובילה אנשים להאמין בעצמם ומחברת אותם אל היכולות והעוצמות שלהם
עבור לתוכן העמוד