הרצאות בתחומי מנהל

צָמַחְנוּ,

 

כל ההרצאות זמינות בכל הארץ באותם תנאים בדיוק!


 

הכל על כלכלה

הכל על כלכלה

לבחירתך, מגוון הרצאות בתחומי הכלכלה שמועברות ע"י מגוון מרצים בוגרי בתחום הכלכלה, המנהל ומשפטים.
שוק ההון, פנסיות, התנהלות בתוך ריבית, מגמות כלכליות בארץ ובעולם ועוד.
ההרצאות מותאמות לקהל ולצרכים ומועברות בקלילות מהנה
ללכת עד הסוף - סדנה/הרצאה בנחיית שחקן תיאטרון

ללכת עד הסוף - סדנה/הרצאה בנחיית שחקן תיאטרון

שחקנים אמורים ללכת עם הדמות שלהם עד הסוף אך האם אפשר ללכת עד הסוף אם לא יודעים היכן ההתחלה?
שאלה זו עומדת במהות החיים של כל אחד ואחת מאתנו, זו בדיוק הדילמה שעוצרת או מונעת מאתנו לנוע קדימה. חסמים מהעבר שמשפיעים על ההווה ועל העתיד.
אני מזמין אתכם להרצאה שונה, מפגש שבו, באמצעות שחקן תיאטרון והפעלות קהל, נחקור את האזור הלא נוח, ניצור מפגש מחודש עם עצמנו ובין מה מניע אותנו ומה מונע מאתנו להגיע למקומות שבהם אנו רוצים להיות.

שָקט בבית,רגוע בעבודה - הרצאות באילת

אנשי צוות עבודה מוטרדים ממה שקורה אצלם בבית! דבר זה אינו עוזר להם בביצוע העבודה. בואו ונקל עליהם. במפגש מרתק, נציג בפני הקהל אפשרויות לניהול נכון, פשוט וקל של תהליכים בבית. נשוחח על מערכות היחסים עם ילדים, נלמד להתמודד עם תופעת גיל ההתבגרות ואפילו ניגע בגיל השלישי, בסבתאות. בואו נדבר על מה שבאמת אנחנו אוהבים, בואו ונשוחח על המשפחה שלנו. הסדנא מבוססת על הגישה האדלריאנית ומתנהלת באופן של הצגת הנושאים ע"י המנחה ושאלות רבות מהקהל. הסדנא קיבלה משנה תוקף כתוצאה מהתכנית הפופולארית "סופר נני" בערוץ 2 .
אודות המרצה: מרצה וותיק בעל כריזמה. מנחה קבוצות מוסמך מכון אדלר ומשרד החינוך. בעל התמחות בסמכות ההורית ובהדרכת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. נושא תואר ראשון בניהול.

זה טוב..אבל לא מצוין - הרצאות באילת

השתלמות מרתקת שלא משאירה אף אחד אדיש! כולנו רוצים להצטיין, כולנו רוצים זאת עבור עצמינו והקרובים לנו. בתום סדנה זאת נדע איך לעשות זאת. הסדנא משפרת יכולות של כל אחד הן לעצמו והן בסיוע לאחרים. מצוינות היא דבר שאנו רודפים אחריו מיום לידתנו ועד יומנו האחרון. כולנו רוצים להיות מצוינים, מצטיינים, הכי טובים ועוד. המרדף אחר המצוינות בא מתוכנו ומהדרישה של הסביבה. האתגר הרציני נעוץ בעובדה שרובנו לא יודעים להגדיר מצוינות כלל ומוצאים עצמנו רצים רוב חיינו אחר דבר שאנחנו לא יודעים מהו.
בסדנא מרתקת ורצופת הומור זו נלמד ונכיר איך מתמודדים עם נושא זה, איך נוציא מאיתנו ומהקרובים לנו את הטוב ביותר ונעשה זאת דרך ההסתכלות על המשפחה שלנו.
ניתן לבחור להתמקד באחד מהנושאים הבאים:
זה טוב אבל לא מצוין – הרצאה העוסקת בהבנת המצוינות ואיך מגיעים אליה.
גמול או תגמול – תורת התגמול הנכון בעבודה – מיועד לדרג ניהול
מצוינות או הישגיות – על ההבדל והמשותף בין השברים והיכן כדאי להשתמש במצוינות או בהישגיות.
אודות המרצים: מאמנים מוסמכים עם ניסיון רב בעמידה מול קהל והרצאות. לכל אחד מהמרצים התמחות ותעודות נלוות ואקדמיות משלו. המרצה יותאם לכל קבוצה בהתאם לצורך.
תקשורת בינאישית בעולם של טכנולוגיה ומסכים

תקשורת בינאישית בעולם של טכנולוגיה ומסכים

מתי בפעם האחרונה שוחחנו עם הילדים שלנו שיחה אמתית ועמוקה? ברוב המשפחות זה כבר לא קורה. זה לא קורה כי הילדים והמתבגרים של היום פשוט מעדיפים התכתבות על שיחה.הידעתם שמכשיר הטלפון שלנו נמצא יותר זמן מול העיניים שלנו מאשר צמוד לאוזן?הרצאה מרתקת על השפעת הטכנולוגיה על התקשורת בתוך המשפחה ומחוצה לה.
אודות המרצה: מרצה וותיק בעל כריזמה. מנחה קבוצות מוסמך מכון אדלר ומשרד החינוך. בעל התמחות בסמכות ההורית (בית חולים שניידר) ובהדרכת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. נושא תואר ראשון בניהול.
הרצאות, מרצה, מרצים בטבריה, רמת הגולן ובגליל

הרצאות, מרצה, מרצים בטבריה, רמת הגולן ובגליל

חוויה וידע מעמידה לרשותך מרצים באזורי הפריפריה , מרצים מקומיים איכותיים. קבלו את מגוון ההרצאות שלנו באזור רמת הגולן, טבריה והגליל.
הכל על הפרעות קשב וריכוז, הרצאה באילת ובארץ

הכל על הפרעות קשב וריכוז, הרצאה באילת ובארץ

נושא הפרעות קשב וריכוז תפס מקום מרכזי בשיח הציבורי וההורי בשנים האחרונות. מתוך שיח זה עולות שאלות רבות כגון מה קרה, למה זה גדל כל כך, מדוע זה נפוץ יותר בשכבות ממעד סוציו-אקונומי גבוה והכי חשוב, מה זה בכלל.
הבורות בתחום היא מאוד גדולה ואנשים רבים מבלבלים בין הפרעות קשב לקויות למידה. הורים רבים לוקחים את הילדים לאבחונים ולא מסוגלים להבין את הכתוב בו (בצדק).
הרצאה מרתק בנושא תעשה לכם סדר ותסביר את המשמעות של הפרעות הקשב בית הספר, בבית ובעבודה.
אודות המרצה: מרצה וותיק בעל כריזמה. מנחה קבוצות מוסמך מכון אדלר ומשרד החינוך. בעל התמחות בסמכות ההורית ובהדרכת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. נושא תואר ראשון בניהול.
משחקי תקשורת - משחקים ולומדים מרצה באילת ובארץ

משחקי תקשורת - משחקים ולומדים מרצה באילת ובארץ

החוויה התקשורתית בין אנשים אמורה להיות חוויה מעצימה ומהנה. במקרים רבים החוויה הופכת לסיוט. הסיבה היא חוסר הכרת היכולות והכלים התקשורתיים העומדים לרשותנו.
היות ומדובר החוויה הרי שהדרך הנכונה היא להעביר את הידע בצורה חווייתית.
אנחנו מזמינים אתכם לחוויית משחקי תקשורת שמשלבת הסברים וניתוח מצבים. החוויה מעצימה ומגדילה את יכולות התקשורת של המשתתפים.
אודות המרצה: מנחה קבוצות הורים בעל ניסיון רב בהפעלת קהל וסדנאות.

להיות או להיות - בצוות

מפגש על הוויות, ליצירת תקשורת טובה יותר בסביבת העבודה ובחיי המשפחה.
סדנה ייחודית ומעניינת, המאפשרת לבדוק מי אתה בוחר להיות באינטראקציה עם אנשים. כיצד אנשים מתייחסים אליך, מי את/ה בוחר להיות כשאת/ה בוחן את המציאות סביבך ואיך ההוויה שבה את/ה נמצא משפיעה על התוצאות שאתה מפיק בחייך.
אודות המרצה: מאמן אישי, מנחה קבוצות . עוסק בהובלה ובהדרכה של צוותים. מרצה וותיק בעל ניסיון רב בעמידה מול קהלים מגוונים.

ניהול זמן בגישה חדשנית - הרצאות באילת

אין לי זמן,אני לא מספיק, אני מאחר כל הזמן כי ... לא נמאס קצת? גישה חדשה לנושא הזמן מביאה משב רוח מרענן לבעיה עתיקת יומין זו. תשכחו מכל מה ששמעתם על ניהול זמן. הרצאה מרתקת שפותחת את המחשבה לכיוונים אחרי בנושא הזמן. אם פעם לימדנו אנשים להשתמש ביומן, הרי שמפגש זה יוצא מנקודת הנחה שרובינו כבר מכוונים עם יומן המחשב או ה Smartphone . המפגש שלנו בנושא ניהול זמן יעסוק בשאלה הפילוסופית של מהות הזמן בחיינו. כיצד אנו לוקחים אחריות על הזמן שלנו. אנו נבין כי הזמן הוא משאב אישי אשר כ אדם בוחר לחלקו בצורות שונות. ברגע שנבין עניין זה נוכל לבחון את חלוקת הזמן שלנו, האם היא מתאימה לנו ואולי לשנות מספר מרכיבים בה.
אודות המרצה: בעל תואר ראשון בניהול, מאמן אישי, מנחה קבוצות. מרצה וותיק בעל ניסיון רב בעמידה מול קהלים מגוונים.

שירות- מצב תודעתי - הרצאות באילת

השאלה שיש לשאול לקוחות בתום כל תהליך שירות היא "האם את/ה מרוצה?". זו השאלה החשובה ביותר.
פחות חשוב אם הלקוח קיבל את מה שהוא ביקש, ממש לא נורא אם לא סיפקנו לא את הסחורה שהוא רצה. מאוד חשוב שהוא יצא מרוצה כי זה מה שיגרום לו לחזור!!!
לקוח יהיה מרוצה אך ורק אם הצלחנו לכוון נכון לצרכים הרגשיים שלו, אם הצלחנו להפוך אותו לאדם שמח, אם הוכחנו לו שבוא האדם היקר והחשוב לנו ביותר, אם גרמנו לו להרגיש שאין לנו מאות לקוחות אלא הוא ורק הוא קיים.
האתגר הוא שעומד לרשותנו זמן קצר במפגש עם לקוחות!
סדנא מהנה זו מטמיעה התנהגות שירות נכונה שגורמת ללקוחות לאהוב לחזור אלינו שוב ושוב.
אודות המרצה: בעל תואר ראשון בניהול, בעבר מנהל הדרכה ומשאבי אנוש במלונות, מאמן אישי, מנחה קבוצות. מרצה וותיק בעל ניסיון רב בעמידה מול קהלים מגוונים.

הכל תלוי בי ב 100% , כולל מזג אויר - הרצאות באילת

לקיחת אחריות היא חלק בנו הגורם לנו לזוז. כשילד אחראי על האוכל הוא גם אוכל, כשהמזכירה אחראית על הסדר, הכל מסודר. מי שלוקח אחריות מביא תוצאת.סדנא ההופכת מחשבות לתוצאות. חשבתם פעם איזה חלק בחייכם אתם עושים כי אתם צריכים או חייבים ואיזה חלק אתם בוחרים לעשות?
מאחורי שאלה תמימה זו מסתתרת התשובה לכל היכולות שלנו להגיע לתוצאות ולהצלחות בכל תחומי החיים שלנו. אני מזמין אתכם לקחת חלק בחוויה סדנאית בה אני מבטיח לכם הומור וצחוק, וויכוחים ואי הסכמות ומעל לכל תובנות שאיש לא נשאר אדיש אליהן. סדנא זו משנה תהליכים והתנהלות אצל אנשים בודדים וארגונים שלמים.
אודות המרצים: מאמנים מוסמכים עם ניסיון רב בעמידה מול קהל והרצאות. לכל אחד מהמרצים התמחות ותעודות נלוות ואקדמיות משלו. המרצה יותאם לכל קבוצה בהתאם לצורך.
עונג שבת – מיועד לקהל הדתי, הרצאות באילת
עונג שבת – מיועד לקהל הדתי, הרצאות באילת

עונג שבת – מיועד לקהל הדתי, הרצאות באילת

עונג שבת היא פעילות מוכרת בקרב הקהל הדתי. לאחר ארוחת ערב שישי, מתכנסים יחד ומקבלים שיעור מעניין בתכנים שונים.
מבלים ערב המשלב זמירות שבת ונושאים מגוונים לבחירתכם.
את עונג השבת מנחה רב שהוא גם בעל תואר אקדמי בלימודי ארץ ישראל ומדריך טיולים. אל הרב מתלווה זוגתו, הרבנית שהיא בעלת תואר בתחום ההדרכה ההורית והטיפול המשפחתי.
השניים מובילים בזמירות שבת בסגנונות שונים ונושאים מתחומי ארץ ישראל, אילת במקרא ועד ערכי המשפחה הדתית בעולם המודרני.
אודות המרצה: רב בעל תואר בלימודי ארץ ישראל.
על תפקוד,ניהול, תזונה ומה שבניהם הרצאות באילת

על תפקוד,ניהול, תזונה ומה שבניהם הרצאות באילת

נמאס לכם שמטיפים לכם מה לאכול ומה לא? מה בריא ומה פחות? שגעו אתכם עם מילים מסובכות? הרצאה בגובה העיניים שמדברת על השפעת המזונות שאנחנו אוכלים על התפקוד היומי שלנו. על הקשר בין תזונה לכושר ריכוז, לקבלת החלטות. איך נאכל ארוחת צהרים בלי לרדת בתפוקה שלאחריה. על הקשר בין סוגי מזונות לסוגי תפקידים ועוד.
ההרצה מותאמת באופן ממוקד לפי מזמין ההרצאה, סוג העיסוק, שעות עבודה, תפקידים ועוד.
אודות המרצה: תזונאית קלינית פעילה.
מה ההתמכרות שלך

מה ההתמכרות שלך

לכל אחד מאתנו יש התמכרות. אנחנו לא תמיד מודעים לה, לפעמים עוטפים אותה בשמות נוחים ויש מקרים שאנחנו אפילו מאדרים אותה אבל בסוף מדובר בהתמכרות. מה רע בזה? התמכרות היא התנהגות כפייתית שנועדה להשיג את אותו גירוי, אשר ממשיכה גם כאשר היא מובילה להשלכות שליליות ובאה על חשבונם של צרכים חשובים אחרים למשל וורקוהוליזם, התמכרות לאדרנלין, קפה, קולה, מסכים ועוד. הרצאה מרתקת שמלמדת אותנו להבין למה אנו מכורים, מה ההשלכות והאם יש צורך בגמילה.
המחלקה המשפטית

המחלקה המשפטית

המשפטנים ועורכי הדין שלנו מיומנים מהעברת הרצאות והם עומדים לרשותכם למגוון נושאים:
חוק הטרדה מינית בעבודה, לשון הרע ודיבה, פיצויים , נזיקין ונכות, עבודה מול רשויות המס, ביטוח לאומי ועוד.
עורכי הדין שלנו מרצים בכל הארץ, מאילת ועד הגליל והגולן.
משחקי בריחה - אוצר הים האדום אילת

משחקי בריחה - אוצר הים האדום אילת

אוצר הים האדום – הוא משחק בריחה נייד. המשחק מורכב מעמדות משחק שונות על השחקנים לפתור כמה שיותר חידות, לפתוח תיבות אוצר ולצבור כמה שיותר מטבעות זהב.‏ ‏בתום הזמן השחקנים מחליפים עמדות ומתחילים שוב עד ‏שכל הקבוצות ‏שיחקו בכל העמדות.‏ הקבוצה שתשיג הכי הרבה מטבעות זהב מאוצר שלמה היא המנצחת ותזכה בגביע.‏
המשחק מתאים לקבוצות בוגרות וכן לפעילות משפחתית
בעמדות המשתתפים מתמודדים עם דילמות של קבלת החלטות בלחץ, מנהיגות, שיתוף פעולה, ‏עבודת צוות, ביטוי עצמי.‏
ניתן למתג את המשחק לפי החברה או הקבוצה וניתן ללוות כ o.t.d .
הצלחה ומצליחנים

הצלחה ומצליחנים

בשנים האחרונות יצא המרצה שלנו למסע בו הוא נפגש עם אנשים הנחשבים לחלוצים או למובילים בתחום ושאל את כולם את אותה השאלה - מה לדעתך הביא להצלחה שלך? בין היתר הוא נפגש עם איש העסקים רמי לוי, השף הישראלי זוכה שני כוכבי משלן מושיק רוט, קצינת ח"ן עם מטפס ההרים הישראלי דורון הראל שהיה לישראלי הראשון שטיפס על האוורסט, ועוד. את מסקנותיו ממסע זה הוא מביא להרצאה מרתקת המלווה בכמה סודות מעולמם של אמני החושים. בואו האזינו וצפו בהרצאה מרתקת שמעביר אמן חושים בעל שני תארים במנהל עסקים, מאסטר NLP.
תרגום לשפת הסימנים באילת

תרגום לשפת הסימנים באילת

אנו נשמח לתאם עבורכם מתרגמות ומתרגמים לשפת הסימנים על פי הצורך.
אנו עובדים עם מתרגמים ומתרגמות מוסמכים בלבד.
איך נכון להתלבש - סטיילינג

איך נכון להתלבש - סטיילינג

..."לעולם לא תהיה לך הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני טוב...".
מסתבר שאת הרושם הראשוני אנחנו יוצרים ע"י קוד הלבוש והמראה הראשוני שאותו פוגש האדם מולנו.
איך עושים זאת נכון, מה משדרים סוגי בגדים, איזה צבעים לבחור ואיך לא להיות " לבוש מידי".
על כל אלו ועוד בהרצאה מהממת שמתאימה לנשים ולגברים כאחד.
ניתן לבחור בין הרצאה לסדנה תלוי במספר המשתתפים.
עבור לתוכן העמוד