הרצאות בתחומי מנהל

צָמַחְנוּ,

 

כל ההרצאות זמינות בכל הארץ באותם תנאים בדיוק!


 

נגיף הקורונה וחשבון הבנק שלך

נגיף הקורונה וחשבון הבנק שלך

משבר הקורונה טרף את הקלפים ושינה רבות מאורחות חיינו. בתקופת הסגר הראשונה למדנו להתמודד עם חיים בצוותא עם כל בני הבית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לפתע, גילינו שאנחנו אוכלים יותר, נוסעים פחות, צורכים יותר זמן מסך, ומוותרים על גינוני הלבוש הפורמלי לטובת הפיג'מה. לפתע, הוצאות רבות הפכו ללא רלוונטיות, ואחרות- לאחוז ניכר מההכנסה החודשית. האם שינוי זה כאן כדי להשאר, או שמא נראה חזרה לדפוסי הצריכה הישנים ביום בו תחלוף המגפה מן העולם?
לאהוב את השינוי - הגיגי קורונה

לאהוב את השינוי - הגיגי קורונה

רוב האנשים לא אוהבים שינויים, בטח לא כאלה שנכפים עליהם. וירוס הקורונה גרם לכולנו לשינויים בחיים. חלק מרצון, אנשים החלו לעסוק יותר בספורט, וחלק שינויים שנכפו עלינו בהרגלי צריכה, הרגלי עבודה, התנהגות ועוד. הרצאה מהנה ומרתקת מעולם הפסיכולוגיה החיובית ועוד, המקנה כלים לאהוב את השינויים שאנו פוגשים וללמוד, לכל הפחות, לחיות אתם בשלום ולתפקד בהם בצורה מיטבית.
היבט נוסף בהרצאה הוא הצורך וההבנה של השינויים שאנו רוצים בחיים וכיצד לבצע אותם בהצלחה.
פסיכולוגיה חיובית

פסיכולוגיה חיובית

פרויד גרס שמהות הפסיכולוגיה היא לקחת אדם במצב פסיכולוגי רע ולטפל בו כדי שחייו יהיו נסבלים. הפסיכולוגיה החיובית טוענת, בואו ניקח אנשים שטוב להם ונהפוך אותם לאנשים שמחים, מאושרים, בעלי משמעות או בקיצור, נשפר את איכות החיים שלהם עוד.
הפסיכולוגיה החיובית היא מקצוע מבוסס ומגובה ע"י מחקרים שאת חלקם נביא במהלך הסדנא.
הרצאה שהיא בעצם סדנא עם תרגילים שונים שממחישים למשתתפים כיצד ניתן לקחת חיים טובים ולהפוך אותם לטובים יותר, שיפור מתמיד. בסנדה יהיו תרגילים שהקהל ייקח בהם חלק ויינתנו כלי עבודה ממשיים.
סיור אמנות באילת

סיור אמנות באילת

לא רבים יודעים אבל באילת פזורים פריטי אמנות רבים בעלי ערך רב. פסלים יקרי ערך ובעלי משמעות של יוצרים מפורסמים נמצאים ברחבי העיר. מאחורי פריטים אלו מסתתרים סיפורים מעניינים חלקם על היצירה עצמה וחלקה על הדרך שהגיעה לאילת. אנחנו מזמינים אתכם לסיור משולב שמודרך ע"י המנהלת האמנותית של גלריית האמנים באילת, ציירת יוצרת בעצמה שתשתף אתכם בחוויה האמנותית של העיר.
אמא לא מוותרת

אמא לא מוותרת

מה אמא מסוגלת לעשות כאשר 3 מתוך 5 ילדיה מאובחנים באוטיזם.
סיפורה עוצר הנשימה של שגית רז המראה לכולנו, שאפשר להפוך אתגרים מורכבים להצלחות משנות חיים.שגית לימדה את בנה בתפקוד נמוך קרא וכתוב, הקימה עמותה ייחודית לטיפול אחר בנושא האוטיזם, הוציאה את משפחתה ממינוס לפלוס, פיתחה מודל "שפת משחק" לתקשורת מקרבת, הפכה את ביתה לבית נגיש ומאפשר ועוד אתגרים רבים בהם הצליחה וכל זאת בלי לוותר על התפתחות אישית ונשית. ההרצאה מעוררת השראה והעצמה אישית ונשית.
להצליח ולהודות לקשיים.

להצליח ולהודות לקשיים.

קשיים נותנים לנו את ההזדמנויות הגדולות להצלחה. כל אתגר שצלחנו מלמד אותנו משהו, כל מאבק שנאלצנו לחוות, מעשיר אותנו בעוד כלים לחיים.
סיפור חיים מרתק של התפתחות מתוך אתגרים, מלמד אותנו כיצד גם אנחנו צריכים לאהוב את הקשיים ואת האתגרים שבחיינו, להעריך אותם ולהודות להם על ההזדמנות ללמוד ולצמוח. כנסו לדף וצפו בסרטון מבוא להרצאה.

שָקט בבית,רגוע בעבודה - הרצאות באילת

אנשי צוות עבודה מוטרדים ממה שקורה אצלם בבית! דבר זה אינו עוזר להם בביצוע העבודה. בואו ונקל עליהם. במפגש מרתק, נציג בפני הקהל אפשרויות לניהול נכון, פשוט וקל של תהליכים בבית. נשוחח על מערכות היחסים עם ילדים, נלמד להתמודד עם תופעת גיל ההתבגרות ואפילו ניגע בגיל השלישי, בסבתאות. בואו נדבר על מה שבאמת אנחנו אוהבים, בואו ונשוחח על המשפחה שלנו. הסדנא מבוססת על הגישה האדלריאנית ומתנהלת באופן של הצגת הנושאים ע"י המנחה ושאלות רבות מהקהל. הסדנא קיבלה משנה תוקף כתוצאה מהתכנית הפופולארית "סופר נני" בערוץ 2 .
אודות המרצה: מרצה וותיק בעל כריזמה. מנחה קבוצות מוסמך מכון אדלר ומשרד החינוך. בעל התמחות בסמכות ההורית ובהדרכת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. נושא תואר ראשון בניהול.
מיחזור - שומר או מזיק לסביבה

מיחזור - שומר או מזיק לסביבה

בשנים האחרונות אנו נחשפים עוד ועוד למחדלים שהפעילות האנושית יוצרת לסביבה, ומפתחים מודעות גבוהה יותר לשמירה עליה. במסגרת זו, אנחנו גם מקפידים יותר למחזר, להשתמש במוצרים רב פעמיים, לחסוך במים, בחשמל ובדלק. אנו נחשפים דרך כל ערוצי התקשורת והמדיה לפעולות שעלינו לעשות כדי לשמור על הסביבה, אך בפועל אנחנו לא באמת יודעים מה המשמעות של הפעולות שאנחנו מבצעים, ומהי התרומה שלהם לשמירה על כדור הארץ, אם בכלל...

הסיפור על השלם וסך חלקיו

הסיפור על השלם וסך חלקיו

לפני שנים רבות נדרש האדם לשאת על כתפיו משאות כבדים למחייתו. הבהמה שצד, הלקט שאספה האישה מהשדה, הכדים מלאי הסחורה. בחיים המודרניים המשא כבד שבעתיים, אלא שממשא פיזי הוא הפך למשא פסיכולוגי של לחצים ושחיקה. מעניין לגלות שדווקא בעולם של ניכור והתבודדות מול מסכים, היכולת שלנו לגייס את הסביבה לעזרתנו מעולם לא הייתה קלה יותר. שיחה מרתקת על הדרכים שלנו לגייס את הסביבה לטובת המטרות שלנו.

זה טוב..אבל לא מצוין - הרצאות באילת

השתלמות מרתקת שלא משאירה אף אחד אדיש! כולנו רוצים להצטיין, כולנו רוצים זאת עבור עצמינו והקרובים לנו. בתום סדנה זאת נדע איך לעשות זאת. הסדנא משפרת יכולות של כל אחד הן לעצמו והן בסיוע לאחרים. מצוינות היא דבר שאנו רודפים אחריו מיום לידתנו ועד יומנו האחרון. כולנו רוצים להיות מצוינים, מצטיינים, הכי טובים ועוד. המרדף אחר המצוינות בא מתוכנו ומהדרישה של הסביבה. האתגר הרציני נעוץ בעובדה שרובנו לא יודעים להגדיר מצוינות כלל ומוצאים עצמנו רצים רוב חיינו אחר דבר שאנחנו לא יודעים מהו.
בסדנא מרתקת ורצופת הומור זו נלמד ונכיר איך מתמודדים עם נושא זה, איך נוציא מאיתנו ומהקרובים לנו את הטוב ביותר ונעשה זאת דרך ההסתכלות על המשפחה שלנו.
ניתן לבחור להתמקד באחד מהנושאים הבאים:
זה טוב אבל לא מצוין – הרצאה העוסקת בהבנת המצוינות ואיך מגיעים אליה.
גמול או תגמול – תורת התגמול הנכון בעבודה – מיועד לדרג ניהול
מצוינות או הישגיות – על ההבדל והמשותף בין השברים והיכן כדאי להשתמש במצוינות או בהישגיות.
אודות המרצים: מאמנים מוסמכים עם ניסיון רב בעמידה מול קהל והרצאות. לכל אחד מהמרצים התמחות ותעודות נלוות ואקדמיות משלו. המרצה יותאם לכל קבוצה בהתאם לצורך.
תקשורת בינאישית בעולם של טכנולוגיה ומסכים

תקשורת בינאישית בעולם של טכנולוגיה ומסכים

מתי בפעם האחרונה שוחחנו עם הילדים שלנו שיחה אמתית ועמוקה? ברוב המשפחות זה כבר לא קורה. זה לא קורה כי הילדים והמתבגרים של היום פשוט מעדיפים התכתבות על שיחה.הידעתם שמכשיר הטלפון שלנו נמצא יותר זמן מול העיניים שלנו מאשר צמוד לאוזן?הרצאה מרתקת על השפעת הטכנולוגיה על התקשורת בתוך המשפחה ומחוצה לה.
אודות המרצה: מרצה וותיק בעל כריזמה. מנחה קבוצות מוסמך מכון אדלר ומשרד החינוך. בעל התמחות בסמכות ההורית (בית חולים שניידר) ובהדרכת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. נושא תואר ראשון בניהול.
הרצאות, מרצה, מרצים בטבריה, רמת הגולן ובגליל

הרצאות, מרצה, מרצים בטבריה, רמת הגולן ובגליל

חוויה וידע מעמידה לרשותך מרצים באזורי הפריפריה , מרצים מקומיים איכותיים. קבלו את מגוון ההרצאות שלנו באזור רמת הגולן, טבריה והגליל.
הכל על הפרעות קשב וריכוז, הרצאה באילת ובארץ

הכל על הפרעות קשב וריכוז, הרצאה באילת ובארץ

נושא הפרעות קשב וריכוז תפס מקום מרכזי בשיח הציבורי וההורי בשנים האחרונות. מתוך שיח זה עולות שאלות רבות כגון מה קרה, למה זה גדל כל כך, מדוע זה נפוץ יותר בשכבות ממעד סוציו-אקונומי גבוה והכי חשוב, מה זה בכלל.
הבורות בתחום היא מאוד גדולה ואנשים רבים מבלבלים בין הפרעות קשב לקויות למידה. הורים רבים לוקחים את הילדים לאבחונים ולא מסוגלים להבין את הכתוב בו (בצדק).
הרצאה מרתק בנושא תעשה לכם סדר ותסביר את המשמעות של הפרעות הקשב בית הספר, בבית ובעבודה.
אודות המרצה: מרצה וותיק בעל כריזמה. מנחה קבוצות מוסמך מכון אדלר ומשרד החינוך. בעל התמחות בסמכות ההורית ובהדרכת הורים לילדים עם הפרעות קשב וריכוז. נושא תואר ראשון בניהול.
משחקי תקשורת - משחקים ולומדים מרצה באילת ובארץ

משחקי תקשורת - משחקים ולומדים מרצה באילת ובארץ

החוויה התקשורתית בין אנשים אמורה להיות חוויה מעצימה ומהנה. במקרים רבים החוויה הופכת לסיוט. הסיבה היא חוסר הכרת היכולות והכלים התקשורתיים העומדים לרשותנו.
היות ומדובר החוויה הרי שהדרך הנכונה היא להעביר את הידע בצורה חווייתית.
אנחנו מזמינים אתכם לחוויית משחקי תקשורת שמשלבת הסברים וניתוח מצבים. החוויה מעצימה ומגדילה את יכולות התקשורת של המשתתפים.
אודות המרצה: מנחה קבוצות הורים בעל ניסיון רב בהפעלת קהל וסדנאות.

להיות או להיות - בצוות

מפגש על הוויות, ליצירת תקשורת טובה יותר בסביבת העבודה ובחיי המשפחה.
סדנה ייחודית ומעניינת, המאפשרת לבדוק מי אתה בוחר להיות באינטראקציה עם אנשים. כיצד אנשים מתייחסים אליך, מי את/ה בוחר להיות כשאת/ה בוחן את המציאות סביבך ואיך ההוויה שבה את/ה נמצא משפיעה על התוצאות שאתה מפיק בחייך.
אודות המרצה: מאמן אישי, מנחה קבוצות . עוסק בהובלה ובהדרכה של צוותים. מרצה וותיק בעל ניסיון רב בעמידה מול קהלים מגוונים.

ניהול זמן בגישה חדשנית - הרצאות באילת

אין לי זמן,אני לא מספיק, אני מאחר כל הזמן כי ... לא נמאס קצת? גישה חדשה לנושא הזמן מביאה משב רוח מרענן לבעיה עתיקת יומין זו. תשכחו מכל מה ששמעתם על ניהול זמן. הרצאה מרתקת שפותחת את המחשבה לכיוונים אחרי בנושא הזמן. אם פעם לימדנו אנשים להשתמש ביומן, הרי שמפגש זה יוצא מנקודת הנחה שרובינו כבר מכוונים עם יומן המחשב או ה Smartphone . המפגש שלנו בנושא ניהול זמן יעסוק בשאלה הפילוסופית של מהות הזמן בחיינו. כיצד אנו לוקחים אחריות על הזמן שלנו. אנו נבין כי הזמן הוא משאב אישי אשר כ אדם בוחר לחלקו בצורות שונות. ברגע שנבין עניין זה נוכל לבחון את חלוקת הזמן שלנו, האם היא מתאימה לנו ואולי לשנות מספר מרכיבים בה.
אודות המרצה: בעל תואר ראשון בניהול, מאמן אישי, מנחה קבוצות. מרצה וותיק בעל ניסיון רב בעמידה מול קהלים מגוונים.

שירות- מצב תודעתי - הרצאות באילת

השאלה שיש לשאול לקוחות בתום כל תהליך שירות היא "האם את/ה מרוצה?". זו השאלה החשובה ביותר.
פחות חשוב אם הלקוח קיבל את מה שהוא ביקש, ממש לא נורא אם לא סיפקנו לא את הסחורה שהוא רצה. מאוד חשוב שהוא יצא מרוצה כי זה מה שיגרום לו לחזור!!!
לקוח יהיה מרוצה אך ורק אם הצלחנו לכוון נכון לצרכים הרגשיים שלו, אם הצלחנו להפוך אותו לאדם שמח, אם הוכחנו לו שבוא האדם היקר והחשוב לנו ביותר, אם גרמנו לו להרגיש שאין לנו מאות לקוחות אלא הוא ורק הוא קיים.
האתגר הוא שעומד לרשותנו זמן קצר במפגש עם לקוחות!
סדנא מהנה זו מטמיעה התנהגות שירות נכונה שגורמת ללקוחות לאהוב לחזור אלינו שוב ושוב.
אודות המרצה: בעל תואר ראשון בניהול, בעבר מנהל הדרכה ומשאבי אנוש במלונות, מאמן אישי, מנחה קבוצות. מרצה וותיק בעל ניסיון רב בעמידה מול קהלים מגוונים.

הכל תלוי בי ב 100% , כולל מזג אויר - הרצאות באילת

לקיחת אחריות היא חלק בנו הגורם לנו לזוז. כשילד אחראי על האוכל הוא גם אוכל, כשהמזכירה אחראית על הסדר, הכל מסודר. מי שלוקח אחריות מביא תוצאת.סדנא ההופכת מחשבות לתוצאות. חשבתם פעם איזה חלק בחייכם אתם עושים כי אתם צריכים או חייבים ואיזה חלק אתם בוחרים לעשות?
מאחורי שאלה תמימה זו מסתתרת התשובה לכל היכולות שלנו להגיע לתוצאות ולהצלחות בכל תחומי החיים שלנו. אני מזמין אתכם לקחת חלק בחוויה סדנאית בה אני מבטיח לכם הומור וצחוק, וויכוחים ואי הסכמות ומעל לכל תובנות שאיש לא נשאר אדיש אליהן. סדנא זו משנה תהליכים והתנהלות אצל אנשים בודדים וארגונים שלמים.
אודות המרצים: מאמנים מוסמכים עם ניסיון רב בעמידה מול קהל והרצאות. לכל אחד מהמרצים התמחות ותעודות נלוות ואקדמיות משלו. המרצה יותאם לכל קבוצה בהתאם לצורך.
עונג שבת – מיועד לקהל הדתי, הרצאות באילת
עונג שבת – מיועד לקהל הדתי, הרצאות באילת

עונג שבת – מיועד לקהל הדתי, הרצאות באילת

עונג שבת היא פעילות מוכרת בקרב הקהל הדתי. לאחר ארוחת ערב שישי, מתכנסים יחד ומקבלים שיעור מעניין בתכנים שונים.
מבלים ערב המשלב זמירות שבת ונושאים מגוונים לבחירתכם.
את עונג השבת מנחה רב שהוא גם בעל תואר אקדמי בלימודי ארץ ישראל ומדריך טיולים. אל הרב מתלווה זוגתו, הרבנית שהיא בעלת תואר בתחום ההדרכה ההורית והטיפול המשפחתי.
השניים מובילים בזמירות שבת בסגנונות שונים ונושאים מתחומי ארץ ישראל, אילת במקרא ועד ערכי המשפחה הדתית בעולם המודרני.
אודות המרצה: רב בעל תואר בלימודי ארץ ישראל.
על תפקוד,ניהול, תזונה ומה שבניהם הרצאות באילת

על תפקוד,ניהול, תזונה ומה שבניהם הרצאות באילת

נמאס לכם שמטיפים לכם מה לאכול ומה לא? מה בריא ומה פחות? שגעו אתכם עם מילים מסובכות? הרצאה בגובה העיניים שמדברת על השפעת המזונות שאנחנו אוכלים על התפקוד היומי שלנו. על הקשר בין תזונה לכושר ריכוז, לקבלת החלטות. איך נאכל ארוחת צהרים בלי לרדת בתפוקה שלאחריה. על הקשר בין סוגי מזונות לסוגי תפקידים ועוד.
ההרצה מותאמת באופן ממוקד לפי מזמין ההרצאה, סוג העיסוק, שעות עבודה, תפקידים ועוד.
אודות המרצה: תזונאית קלינית פעילה.
עבור לתוכן העמוד