הרצאות פרימיום הינן הרצאות של מרצים יחודיים מכל קצוות הארץ.

כל המרצים שלנו מחוסנים

צָמַחְנוּ,

 

כל ההרצאות זמינות בכל הארץ באותם תנאים בדיוק!


למי שייכים השמיים? על הקשר בין עולם התעופה,  ציפורים וניהול סיטואציות מורכבות.

למי שייכים השמיים? על הקשר בין עולם התעופה, ציפורים וניהול סיטואציות מורכבות.

גיל, סא"ל, טייס קרב במילואים ששירת במספר תפקידים מרכזיים בחייל האוויר, מזמין אתכם למופע של חוויות וסרטים נדירים מתא הטייס של מטוסי הקרב בחיל האוויר. נצפה בנופי הארץ וציפורים באוויר, נשמע סיפורים מרתקים ״מאחורי הקלעים״ של אירועים מסמרי שיער- שחלקם טרם סופרו וכל זאת בתוספת מתן כלים ניהוליים ופרקטיים לפתרון קונפליקטים, הפקת לקחים ארגוניים לפי מודלים ייחודיים.
(צילום: משה פורת)
כוחה של אמת - סיפורו הלא יאומן של...

כוחה של אמת - סיפורו הלא יאומן של...

באמצע החיים, בשיא הקריירה כקצין משטרה, רגע לפני קידום לדרגת סגן ניצב, ניר מואשם ברצח. לאחר שנים של משפט במחוזי, הוא מורשע בהריגה ונשלח לבכלא. באור המאבק המשפטי, הוא מגלה את כוחה של האמת, כוח עצום המוזן בנחישות ואמונה. לאחר 3 שנות מאסר, בית המשפט העליון מחליט לזכותו פה אחד ומורה על שחרורו המידי.
תיאטרון פלייבק באילת - הרצאה מסוג אחר

תיאטרון פלייבק באילת - הרצאה מסוג אחר

תיאטרון פלייבק הוא תיאטרון אימפרוביזציות (אלתורים), בו שחקנים, על הבמה, ממחיזים סיפורים שהקהל מספר להם.
ערב פלייבק הוא ערב מהנה שמתאים לקבוצות שבהן האנשים מכירים האחד את השני אך זו לא חובה. שחקני הפלייבק "מחזירים" לקהל את הסיפורים ששמעו, מכניסים היבטים חדשים שעל חלקם לא חשבתם והכל בהומור. הקהל שותף, מרגיש על הבמה וצוחק בלי הפסק.

כיצד ארגון טרור עולמי משווק את עצמו באינטרנט וברשתות החברתיות? | הרצאות באילת

מה הקשר בין טרור עולמי ושיווק גלובלי? כיצד פועל ארגון הטרור העולמי באינטרנט וברשתות החברתיות כדי לקדם את חזונו העולמי ולהפיץ את תפיסתו האידיאולוגית ומסריו מיליטנטיים לקהלים שונים בעולם? כיצד הפך ארגון הטרור העולמי למגנט ומודל חיקוי בעבור אלפי מתנדבים מוסלמים ואחרים מכל העולם המתגייסים לג'האד העולמי בעיראק וסוריה? על תופעת הטרור העולמי מנקודת מבט חדשנית: עסקית-שיווקית, במסגרת הרצאה מרתקת ואקטואלית המועברת בימים אלה בארץ ובחו"ל.

הכל אודות לשון הרע והוצאת דיבה | מרצים באילת

מאחורי תביעות לשון הרע עומדים כל המרכיבים של סיפור טוב. כסף, יצרים וכבוד. בהרצאה מרתקת, חושף עו"ד שלומי וינברג, יו"ר ועדת לשון הרע בלשכת עורכי הדין, מעורכי הדין המוכרים בתחום לשון הרע, את הסודות, הטיפים ואת "מאחורי הקלעים" של תביעות הדיבה מהמפורסמות בישראל.
סיפורי אנטרטיקה

סיפורי אנטרטיקה

חלמתם להגיע לאנטרקטיקה ? לחיות במדבר קרח אין סופי? בואו לשמוע את סיפוריו של מי שהגשים את החלום. אדם שהלך עם פינגווינים וצלל עם דגים במים הקרים בעולם.
בואו לראות ולא להאמין שהמקום שנראה כמו מדבר קפוא הוא בעצם מקום שוקק חיים, מקום שנחקר ע"י קהילות מכל העולם, מקום שהוא הברומטר לשינויים אקלימיים בכל העולם.
ההרצאה ניתנת בעברית או אנגלית
נשותיו של גואל רצון, מרצה באילת

נשותיו של גואל רצון, מרצה באילת

כולנו שמענו על תופעת גואל רצון.
כולנו קראנו על כך בעיתון וצפינו בטלוויזיה. יש נשים וילדים זה לא עוד סיפור. אלה החיים עצמם.
מפגש מרתק עם אחת מנשותיו של גואל רצון שמגוללת את כל הסיפור.
מה מוביל להתקשרות עם גואל, מהלך החיים, למה נשארים ומה קורה כשיוצאים לחיים האמתיים.
סיפור של התמודדות לא פשוטה מלווה ברגשות עזים שכולנו מתחברים אליהם.

לשמוע, להקשיב ולהאזין קצת אחרת, מרצים באילת

מגוון הרצאות בתקשורת בין אישית המשלבות סדנאות בתקשורת ומוסיקה ותקשורת דרך שפת הסימנים.
מיכל נווה, בעלת תואר השני באוניברסיטת תל אביב בבית הספר לחינוך מיוחד במסלול לקויי שמיעה, מומחית לתקשורת ומוסיקה מנחה מגוון רחב של הרצאות בתחומי התקשורת וההקשבה, בהתאמה לצרכי קבוצות המאזינים. ניתן לבחור בין מופעים לסדנאות. ניתן גם לקבל שירותי תרגום לספת הסימנים.

אמנות העברת מסרים | מרצה באילת

בהרצאותיו מלמד ד"ר זייד, בשפה קלילה וברורה , ועם הרבה הומור, כיצד כל אחד ואחד מאיתנו, ללא קשר לתחום עיסוקו ולניסיונו בדיבור בפני קהל, יכול לשפר את יכולת הדיבור בפני אנשים ואת יכולת השכנוע שלו. ההרצאות, כוללות דוגמאות רבות, כללים ברורים וטכניקות פשוטות המתאימים לכל קהל מאזינים, בכל פורום ובכל מסגרת.
ההרצאות מותאמות אישית לכל לקוח, בהתאם לאירוע (כינוס מקצועי, הדרכה אישית, חוג בית וכו'),
וכן בהתאם למקצוע המשתתפים (מנהלים, אנשי עסקים,פוליטיקאים, עורכי דין, מורים, אנשי שיווק ומכירות וכו').
ההרצאות בעברית ובאנגלית.

"אביב הערבי" וטרור עולמי – מבט אקטואלי | מרצים באילת

על רקע גל ההפיכות בעולם הערבי ונוכח התעצמות ארגון דאע"ש (ISIS) והתחזקות אל-קאעידה, אנו עדים לגל של שינויים ותמורות ברחבי המזרח התיכון. סקירה מקיפה ואקטואלית על תופעת הטרור העולמי, על מקורות העוצמה והשינויים במאזן הכוחות בעולם המוסלמי, על מאבקי הכוח בקרב ארגוני הטרור העולמי ועל התחרות ביניהם על הובלת המאבק נגד ארצות הברית והמערב.

פרשיות רומנטיות במקרא | הרצאות באילת

ההרצאה סוקרת מערכות יחסים רומנטיות במקרא את יחסי הכוחות הין הגבר לאישה,שיטות חיזור ושואלת את השאלה אם בכלל הייתה רומנטיקה במקרא או שהכל משלים ועסקי מלכים.
נשוחח על שלמה ומלכת שבא, נדבר על יעקב ורחל ונגיע גם עד רבי עקיבא ורחל.
עבור לתוכן העמוד